Lule per shpi

Shitet nga: Lula per shpi 08 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen pershpi shume e bukur shume e veqant.ne pamunsi vendi dhe hapsire po e shes...ju lutem na kontaktoni ne kta numra 049 223 870 & 044 950 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim