Lule shqiponja gjatsia 3m

Shitet nga: Lindrit 27 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule shqiponja ne shitje gjatsia 2.7m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim