Lule shqiponje gjatsia 2.50 cm

Shitet nga: Lule-shqiponje 28 Krr 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulen shqiponje gjatsija asht-2.50-metra qmimi -110-euro per mashum-tel-049-149-334--
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim