Lule shqiponje

Shitet nga: Sevdie 25 Shk 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulja eshte perafersisht 1.50 gjethet i ka te shendetshme koh pas kohe qel gjethe te reja .Gjjethet i ka mjaft te medhaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim