Lule te bukura

Shitet nga: lulja 27 Qer 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule te bukura dy copa 80 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim