Lule te ndryshme

Shitet nga: Ibrahim 06 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lula te ndryshme si druni i jetes , lule shqiponje , etj
me qmime 10 euro per te voglat deri ne 20 euro ato te medhat

Edhe pema e limonit qe kushton 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim