Lule te ndryshme

Shitet nga: J.N 05 Shk 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shesim lule te ndryshme me cmime te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim