Lule te ndryshme

Shitet nga: JETA 07 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lule te ndryshme,joartificiale por te gjalla me qmime te volitshme....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim