Lule te ndyshme

Shitet nga: Fatbardha 23 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim lulen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim