Lule

Shitet nga: gashi 12 Maj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lule e bukur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim