Lule

Shitet nga: Lule 03 Gsh 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule shume e bukur gjatesia e saj eshte 1.70 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim