Lule

Shitet nga: Rexhep 04 Shk 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lulet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim