Lule

Shitet nga: Islam 21 Mar 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim lule shtepiake me cmime shume te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim