Lule

Shitet nga: Avdush 13 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule per ne shpi dhe zyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim