Lule

Shitet nga: Laureta 30 Gsh 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim