Lule

Shitet nga: Perparim 30 Sht 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule me dimenzione 2.3m lartesi
Gjersia 2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim