Lule

Shitet nga: avdi 30 Nën 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes lulet shtepiake
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim