Lule

Shitet nga: Ahmeti 01 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule te llojev te ndryshme si p.sh Fokus,lul shqiponje , adam , begoni dhe lloje tjera qmimi me marrveshje telefon +37744725165 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim