Lulen druri i jetes

Shitet nga: Besnik Ejupi 13 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen druri i jete me cmim te arsyeshem. per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim