Lulen fokus

Shitet nga: Perparim 22 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes Lulen ( Fokus ) me Dimenzione 2.30 m lartesi , gjersia 2 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim