Lulet FIKUSI ,Lule mos me Prek ,Lule Trungu i Je..

Shitet nga: venera 21 Qer 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lule qe shihen ne foto te 3 sebashku me cmimin 85 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim