Lulishte AGROLEU

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lulishte AGROLEU 10 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Për të gjithë të interesuarit e ambienteve të dekoruara, bimëve dekorative dhe modeleve të ndryshme të bredhave, pishave ju prezantojmë lulishten Agro Leu e cila merret me projektimin dhe realizimin e sipërfaqeve punuese.
Lulishtja AGRO-LEU ështe firmë me traditë familjare për më tepër se dy dekada.
Ajo që e karakterizon ndërmarrjen AGRO-LEU është korrektësia, përvoja dhe kualiteti.

Lulishtja AGRO-LEU ofron këto shërbime;

• Rregullimin e kopshteve
• Shtrimin e kupzave të betonit (kockave)
• Projketimin e sipërfaqeve punuese
• Sistemin e ujitjes (sistemin pikë-pikë)
• Mirëmbajtjen e kopshteve
• Krositjen e bimëve dekoruese


Tel: ;044 595 512; 044 672 894 ;049 540 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim