Lulishte METI

Shitet nga: lulishte METI 24 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
lulishte METI bon rregullimin e oborrev
mbjelljen e pishav
lulev sezonale
e drunjev dekurus
ne ket lami kemi pervoj pune
presum njerz serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim