Lulishte meti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lulishte meti 13 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
lulishte meti bon rregullimin e oborrev mbjelljen e pishav e lulev sezonale drunjve dekorus e shum gjerav tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim