Lulja Shqiponje

Shitet nga: Arlinda Berisha 08 Pri 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulja Shqiponje eshte nje lule e mirë dhe e rrallë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim