MJALT 100% MJEKUSE PER STERILITET

Shitet nga: Rrustem 20 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Mjalt Ginseng për meshkuj & femraProdukt special me kualitet shumë të lartë. Përdoret tek përsonat të cilët ankohen nga oligospermia(numri i ulët i spermatozoitëve) ose tek femrat të cilat ankohen nga dobësia ose numri i ulët i qelizave vezë.

Përmbajtja;
Mjalt Sider
Ginseng i kuq
Qumësht bletës
Polen Pallme
Fara të zeza(Nigella sativa)
Zallouh(Ferula hermonis)
Tongkat Ali(Eurycoma longifolia
Safed Musli( Chlorophytum borovilianum)
Ara


Përdorimi;

Ndihmon fekondimin,
Përmirëson cilësinë e spermatozoidëve(qelizave vezë),
Shumë efektiv në rritjen e numrit të spermatozoidëve(qelizave vezë),
Rregullon sekretimin e testosteronit në organizëm,
Afrodisiak,
Forcon muskujt e zemrës,...
Rrit memorjen.


Mënyra e përdorimit;

Një lugë e tretur në një gotë e gjysmë me ujë të vakët ose qumësht. Një orë para ushqimit ose tre orë pas.


Paketimi;
500gr

0037745608642viber
Mund të na Vizitoni
www.daweshop.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim