Mbajtse per lule

Shitet nga: Eroni metal 02 Mar 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Cmimi per nji mbajtse 119€
Blej 3 perfito zbritjen nga 99£ nji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim