Mijal te perzim per sherimin e lukthit

Shitet nga: ramadan 28 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
She mijal per sherimi te lukthit mjalta osht e perzime me vaj te fares te zez . Me zeznefil .me polon te bletve .me far te zez te blume .me sider per me shum info: 049517952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim