PAULOWNIA Druri i së ardhmes

Shitet nga: luxor 22 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Druri i të ardhmes, Druri mbretëror apo edhe Mbretëresha e përfitimit. Janë këto disa nga epitetet që mban druri Paulovina, që pas shtatë vitesh kultivimit rritet mbi 20 metra. Vetëm pas tre vitesh nga tre pemë të saj fitohen 1 metër dru, me atë që ky dru mundëson që shtatë herë të shfrytëzohet radhazi. kurse per Bletat nje kullose e begateshme me nektare plot :]
KUJDES : SHESIM VETEM FIDANE TONA
NUK BEJME TUGJARLLEK
Per me shum info ne :
0038970399776 (viber)
+377 44 353 962 (Viber )
https://www.facebook.com/paulownia.LUXOR?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim