PLE PER LULE DHE PER BASHQE

Shitet nga: Mergim 22 Pri 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
KEMI PLEH NATYRA TE DHIVE PER LULA DHE BAHSHQE. QMIM PER THES 2E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim