Pisha kolume 3.20 metra

Shitet nga: Besnik 01 Qer 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten pisha kolume gjatesia 3.20 metra. Sasia e kufizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim