Pisha

Shitet nga: Milazim Berisha 14 Pri 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim te gjithat llojet e pishave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim