Pisha

Shitet nga: Arti 17 Pri 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Pisha( lloji tuja), janë të përshtatshme për rrethoja dhe shumë të shnëndetshme.
Në bazë të kërkesës bëjmë edhe mbjelljen e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim