Pisha

Shitet nga: Arti 17 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten pisha (lloji tuja). Janë të përshtatshme për rrethoja dhe janë shumë të shëndetshme.
Në bazë të kërkesës bëjmë edhe mbjelljen e tyre.
Qmimi shumë i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim