Shes LULET

Shitet nga: Afrim 17 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes LULET

Lloji i lules eshte Shqiponjë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim