Shiten Lule Të Ndryshme

Shitet nga: Shahin 14 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shiten lulet e gjalla, shiten edhe veçmas, siç e shihni edhe në fotografi janë shumë të bukura çmimi me Marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim