Shiten pallmat shum te mira

Shitet nga: Endi 15 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Jan te shendosha po per shkak te vendit i heku gjatsia eshte 1.5 m copa 45 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim