Shitet lulja

Shitet nga: sevdaimi 30 Nën 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen e gjall me gjatsi 2m esht shum e bukur shes per arsye te dimrit e prishet ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim