Shitjet Lulja Fikus

Shitet nga: Lule Fikus 01 Dhj 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shesim Lulenë e llojit Fikus ka mbi 2 metra gjatësi dhe është e vjetër 2 vjet . Ka gjethe të shëndosha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim