Sirupin,laq

Shitet nga: krapi 09 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
perdoret per smundje te lukthit kunder te vjellurave e dhimbjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim