Tershan te kualitetiti te lart

Shitet nga: Vedat 18 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Tershana esht e mir per far edhe eshte e kualitetit te lart esht prodhim vendor jo e importuar nka vendet tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim