lule Shqiponje

Shitet nga: Besnik Ejupi 12 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen shqiponje, lula eshte rritur nga une. Per me shume me kontaktoni ne 44 899 243
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim