lule

Shitet nga: Agim 17 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
Jan 2 copa;
Njera eshte me dy ngjyra ,rreth 2 metra e gjat,cmimi 50 euro.
Kurse tjetra 1 ngjyresh,reth 1 meter e gjysm e gjat,cmimi 30 euro.
I kam edhe 3 sakesi me lule per shitje,cmimi 15 euro copa.
Gjindemi ne bardhosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim