shes 2 kaktusa 1.5m

Shitet nga: hm 20 Tet 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes dy kaktusa ne gjendje shum te mir
kan gjatesi rreth 1.6m
speciale per kete kaktus eshte se qelin me ngjyr te verdh
jan shum te bukur per zyre apo shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim