shesh fokusin

Shitet nga: no name 13 Gsh 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Lule dhe bimë
shes fokusin qimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim