Tavolinen per kompjuter dhe nje raft per libra

Shitet nga: Ademi 08 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shes tavolin per kompjuter dhe raft per libra ne gjendje te rregullt te intersuarit na kontaktoni , Çmimi eshte 130 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim