Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave....

Shitet nga: shpetimi 20 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim