Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave...........

Shitet nga: shpetim 06 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe mvshjen e tyre me material te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim