Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave....

Shitet nga: shpetim 10 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Bejm Riparimin e Mobileve dhe Karrikave si dhe Mvshjen e tyre me materiale te ndryshme....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim