Bejm Riparimin e mobileve dhe Karrikave....

Shitet nga: shpetim 11 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Bejm Riparimin e mobileve dhe karrikave si dhe mvshjen e tyre me materiale te ndryshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim